Новости Украины

Більше двохсот вчителів відвідали педагогічну конференцію в УАЦВО

14-17 червня в Українському адвентистському центрі вищої освіти (УАЦВО) відбулася педагогічна конференція для вчителів адвентистських шкіл Української Уніонної Конференції. Захід відвідали більше двохсот вчителів та працівників сфери християнської освіти. Викладачі та працівники Українського гуманітарного інституту також були на семінарах.

Гостями педагогічної конференції стали Барбара Фішер – старший викладач педагогічного університету в Коледжі Евондейл (Австралія) з 20-ти річним досвідом роботи вчителем у школі; Ніна Атчесон – помічник керівника відділу освіти Північно-американського дивізіону (відповідальна за навчальну програму для середньої школи), автор та викладач курсів з навчальної програми Encounter для середньої школи; Леррі Блекмер – віце-президент з освіти у Північно-Американському дивізіоні, сертифікований викладач біології, хімії, математики та фізики.

Від практикуючих педагогів учасники конференції прослухали лекції про освіту, засновану на християнських цінностях. До уваги присутніх представлена інформація щодо розробки навчальних програм для середніх та початкових шкіл. Важливою темою стала сфера релігійної освіти.

Джерело: ugi.edu.ua

НАША МІСІЯ

Місія Церкви адвентистів сьомого дня полягає в тому, щоб навчити всі народи, доносячи до них вічне Євангеліє в зв'язку з Трьохангельською звісткою (Об'яв. 14: 6-12), приводячи їх до прийняття Ісуса як особистого Спасителя і приєднання до Його Церкви Останку, наставляючи їх служити Йому як Господу і готуючи до Його швидкого повернення.
© 2017 Церковь адвентистов седьмого дня в Белой Церковь.

Search