Разом зі значною частиною суспільства та майже зі всією релігійною спільнотою Церква адвентистів сьомого дня в Україні схвильована процедурою прийняття та змістом поправок до Трудового кодексу України. На жаль, ще раз ми стали свідками тієї біди, яка десятиріччями переслідує наш багатостраждальний народ — у гонитві за матеріальним, тимчасовим і примарним, приносяться в жертву вічні цінності і стосунки, побудовані на взаємній довірі. Закон не можна розірвати на шматки, не можна створювати одну норму, порушуючи іншу. Закон у біблійному розумінні — це відносини поваги і добра як між людьми, так і з Богом — Вічним Законодавцем та Спасителем.

Саме таке ставлення до Закону дозволило б приймати норми в атмосфері гармонії, поваги до прав як малих, так і великих груп людей з діаметрально різним поглядами, враховуючи готовність суспільства до певних змін та захищаючи надбання минулих поколінь, отриманих високою ціною.

Молимося про те, щоб у подальшому святі слова «сім'я», «тато», «матір», взагалі поняття моралі не зникли з широкого вжитку нашого народу, а найголовніше, не розчинилися назавжди в серцях українців. Пам’ятаймо: найбільша нестача сучасного світу — це нестача людей, яких неможливо ні придбати, ні продати, людей чесних та щирих, які відважні, щоб називати гріх його іменем, людей, сумління яких вірне обов’язку, наскільки стрілка компаса — полюсу, які будуть стояти за справедливе, навіть якщо небо впаде. Боже, дай Україні таких людей, допоможи нам бути такими!

Максим Крупський,
керівник відділу суспільних зв’язків і релігійної свободи Церкви адвентистів сьомого дня в Україні