В Лівобережномудуховному центрі м. Києва 13–14 квітня відбувся V з’їзд одного з підрозділів Церкви адвентистів сьомого дня в Україні — Центральної конференції, що об’єднує Київську, Сумську й Чернігівську області.Його результатом стало обрання керівників на наступний чотирирічний період.

Розпочався з’їзд привітанням президента конференції минулого скликання Михайла Джерджа: «Нехай Бог поведе новообраних служителів далі, як і завжди Він вів Свій народ».

З духовною настановою до присутніх звернувся президент Української уніонної конференції (УУК) Адвентистської церкви Станіслав Носов.

У своїй промові Станіслав Вікторович розповів про те, як церква несе вістку Євангелія у всьому світі, і завдяки служінню адвентистівсуспільство досить гарно відгукується про Церкву АСД. І це заслуга Господа, який веде в служінні посвячених служителів. Але попереду в Божого народу ще багато роботи, і нам важливо не зупинятись на тому, що ми маємо, і рухатись уперед, а Господь і далі буде вести нас, якщо ми довірятимемо Його волі.

На з’їзд прибуло 126 делегатів, що представляли усіх членів церкви Центральної конференції (ЦК), об’єднаних у 87 громад.

Згідно курсу діяльності Церкви АСД на з’їзді були присутні керівники УУК: президент С. В. Носов (головуючий з’їздом), секретар В. С. Велечук, скарбник Г. М. Безкровний, керівник Пасторської асоціації В. І. Бегас, керівник Адвентистської місії Л. Б. Рутковський.

У складі делегатів церковну організацію представляли усі пастори, помічники пасторів, служителі-початківці та директори відділів ЦК, а також обрані в громадах найактивніші пресвітери та рядові члени церкви.

Делегати з’їзду заслухали звіт президента ЦКМ. Г. Джерджа, у якому він розповів про роботу, звершену на території ЦК за період з 2012 по 2015 роки.

На з’їзд запросили творчий колектив «Патмос», який натхненним співом порадував делегатів.

Зворушливим моментом були подяка двом сім’ям служителів, які залишають колектив ЦК: це сім’я Корунець, яка їде звершувати служіння в Черкаську область, та сім’я Скрипкарь, запрошена для виконання місії у Грузію.

На наступний чотирирічний період з’їзд обрав керівництво в складі:

Адміністрація ЦК:

Президент — В’ячеслав Іванович Кулага.
Секретар — Віктор Володимирович Самойленко.
Помічник президента — Віталій Вікторович Кривой.

Керівники відділів:

Суботня школа та Особисте служіння — В. В. Кривой.
Адвентистська місія — О. М. Шнуренко.
Пасторська асоціація — М. Г. Джердж.
Молодіжний відділ — Я. І. Черєпін.
Дитяче служіння — О. А. Литвиненко.
Служіння слідопитів — О. П. Козлов.
Асоціація «Дружина пастора» — О. А. Кулага.
Жіночого служіння — Л. В. Самойленко.
Сімейного служіння — Л. А. Кривой.
Видавничого служіння —С. М. Яковенко.
Відділ інформації — О. М. Шнуренко.
Управління ресурсів та служіння довіри — М. Г. Джердж.
Служіння ув’язненим — В. В. Самойленко.
ADRA — М. О. Проданюк.

У кінці з’їзду усі новообрані керівники, делегати та гості перепосвятили себе на служіння, щоб робота зі спасіння людей для Царства Божого з успіхом була завершена.

З’їзд закликав усіх членів церкви та служителів постійно звершувати молитви за обране церковне керівництво, щоб воно було знаряддям Святого Духа при виконанні святої місії.

Учасники з’їзду підсумовують: «Для нас залишиться таємницею “день та година” Другого Приходу Христа: “А про день той і годину не знає ніхто: ані Анголи небесні, ані Син, — лише Сам Отець” (Матвія 24:36), але події останніх днів, моральний стан суспільства та збільшення кількості природних катаклізмів, політична нестабільність, релігійна ворожнеча, про що ми чуємо кожного дня — все це свідчить, що День Господній близько.Світ підходить до межі, котру не зможе перейти. Господь чекає, щоб кожен член церкви виконав свою місію спасіння, звільняючи полонених гріхом та направляючи їх в Царство Слави і вічного блаженства».

Олександр Шнуренко

Фото автора

adventist.org.ua