У неділю, 8 листопада, відбудеться Всеукраїнський день молитви за сиріт. Основні заходи проходитимуть у церквах та релігійних громадах під час недільних богослужінь. На сайті www.densyrot.org.ua кожен охочий може знайти цікаві ідеї та корисні ресурси для організування Дня молитви за сиріт у своїй церкві чи громаді. Але, як розповідають в Альянсі «Україна без сиріт», що є ініціатором проведення цього дня в Україні, долучитися до молитви за знедолених дітей може будь-яка людина, просто подякувавши Господу за свою родину і помолившись за сім’ю для тих, хто про неї ще тільки мріє.

«Бог є Батьком кожної дитини-сироти, і Син Божий зійшов на Землю, щоб всі сироти були всиновлені Небесним Отцем, — говорить президент Альянсу Роман Корнійко. — Тому наші молитви про Божу ласку до знедолених дітей і їхніх сімей є надзвичайно важливими, особливо в такі нелегкі для нашої країни часи. Дорогі браття і сестри! Молімося і віримо, що Бог зможе вирішити проблему сирітства і Україна стане країною без сиріт».
Щорічно у другу неділю листопада віряни з різних християнських Церков по всьому світу просять Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.
Адвентисти сьомого дня підтримують цю ініціативу і запрошують усіх приєднатися до неї.